2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Lubuskie
  6. Kadry i płace - Zielona Góra
Dodane 23 maja 2024

Specjalista ds. kadr i legalizacji

Wynagrodzenie

6 850 - 8 317 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma z branży outsourcingowej poszukuje pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowa obsługa procesu legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców (m.in. weryfikacja możliwości zatrudnienia kandydata, uzyskanie zezwoleń, kart pobytu),

  • Odpowiedzialność za poprawność zatrudnienia zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Przygotowywanie/odbiór/kontrola dokumentacji związanej z zatrudnieniem cudzoziemców oraz wprowadzenie danych do systemu kadrowego,

  • Monitorowanie statusów spraw oraz nadzorowanie i odpowiedzialność za przebieg postepowań administracyjnych/Kontrola i dbałość o dokumentację legalizująca pobyt i pracę cudzoziemców w trakcie zatrudnienia,

  • Współpraca z Urzędami: m.in. z Urzędami Wojewódzkimi oraz Urzędami Pracy w zakresie zatrudnienia cudzoziemców,

  • Prowadzenie korespondencji z urzędami w toku postępowania, przygotowanie odpowiednich pism, w tym wniosków i załączników,

  • Bieżąca współpraca z innymi działami.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z wynagrodzenia zasadniczego oraz premii,

  • Stałe podnoszenie kwalifikacji, rozwój kompetencji i związaną z powyższym możliwość awansu,

  • Karnet sportowy,

  • Dofinansowanie posiłków,

  • Imprezy integracyjne,

  • Premie świąteczne,

  • Szkolenia.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie, preferowane wykształcenie wyższe,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 1 rok),

  • Obsługa MS Office,

  • Znajomość przepisów dotyczących legalizacji pobytu i zatrudnienia cudzoziemców,

  • Znajomość aktualnych przepisów prawa pracy,

  • Koncentracja na zmieniające się przepisy,

  • Dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne,

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • Czynne prawo jazdy kategorii B warunek konieczny.

Prosimy o zamieszczenie niezbędnej dla procesu rekrutacji klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 915155833