2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Dolnośląskie
  6. Kadry i płace - Wrocław
  7. Kadry i płace - Fabryczna
Dodane 15 maja 2024

Specjalista ds. kadr i płac

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Biuro Rachunkowe BR Progres sp. z o.o. to firma, której misją, od początku istnienia, jest dostarczanie kompleksowej obsługi księgowej i kadrowej na najwyższym poziomie dla firm jednoosobowych, spółek, fundacji oraz stowarzyszeń tak aby zapewnić im możliwość odpowiedniego kierowania rozwojem swojej działalności na podstawie danych finansowych i księgowych dostarczanych przez nasze Biuro.

W związku z ciągłym rozwojem naszej firmy oraz realizacją nowych wyzwań jakie stoją przed nami oraz naszymi klientami poszukujemy do naszego zespołu kandydata/kandydatki na stanowisko Specjalista ds. kadr i płac.

Co będzie wchodziło w zakres obowiązków:

• samodzielne prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej oraz jej archiwizacja

• naliczanie wynagrodzeń oraz przygotowywanie list płac

• rozliczanie umów cywilnoprawnych

• przygotowywanie miesięcznych deklaracji ZUS, PIT, PFRON, GUS

• samodzielna obsługa małych i średnich firm

• udzielanie pracownikom informacji z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

• bieżące monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy

Czego oczekujemy:

• co 2-letniego doświadczenia zawodowego w naliczaniu wynagrodzeń

• znajomości zasad kalkulacji wynagrodzeń

• znajomości przepisów z zakresu PDOF, ubezpieczeń społecznych oraz prawa pracy

• dobrej znajomości pakietu MS Office

• skrupulatności, dokładności i rzetelności w wykonywaniu powierzonych zadań

• umiejętności pracy pod presją czasu oraz dobrej organizacji czasu pracy

• mile widziana znajomość programów firmy Comarch Optima

• preferowane doświadczenie pracy w biurze rachunkowym

Co oferujemy:

• pracę w młodym zespole i przyjaznej atmosferze

• perspektywę dalszego rozwoju zawodowego

• elastyczne godziny pracy

• wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez BR Progres. Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 867290003