2. Praca
  3. Badania i rozwój
  4. Badania i rozwój - Mazowieckie
  5. Badania i rozwój - Warszawa
  6. Badania i rozwój - Wola
Dodane 30 maja 2024

Technik laboratoryjny - praca w startup-ie [minimum 4/5 etatu]

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma badawcza Genotic poszukuje kandydata na stanowisko technika laboratoryjnego do pracy w niepełnym wymiarze godzin, minimum 4 pełne dni w tygodniu. Poszukujemy osoby, która chciałaby wspierać nasz zespół w różnorodnych zadaniach laboratoryjnych, a także zainteresowanej rozwojem zawodowym poprzez przyuczenie do zaawansowanych technik laboratoryjnych.

Obowiązki:

  • przygotowywanie buforów i rozpuszczalników,

  • rejestracja i kontrola stanu odczynników laboratoryjnych,

  • obsługa zamówień,

  • wsparcie w wykonywaniu elektroforezy i Western Blot,

  • wsparcie w przygotowywaniu próbek do analiz chromatograficznych,

  • wsparcie w prowadzeniu hodowli bakteryjnych z czasem i nabraniem doświadczenia również hodowli komórkowych,

Oferujemy:

  • znakomite miejsce do nauki i rozwoju,

  • możliwość bardzo szybkiego awansu na bardziej zaawansowane obowiązki jeśli "ogarniasz" :)

  • bardzo dobrą atmosferę pracy,

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy laboratoryjnej,

  • status studenta kierunków związanych z naukami przyrodniczymi lub pokrewnymi,

  • dyspozycyjność w godzinach dziennych (9:00-17:00), jesteśmy elastyczni, ale wymagamy minimum 4 pełnych dni,

  • ciekawość naukowa oraz chęć rozwoju w obszarze technik laboratoryjnych,

  • komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole,

  • zamiłowanie do precyzji, :-)

Oferujemy przyjazne środowisko pracy, możliwość rozwoju zawodowego, elastyczny grafik oraz konkurencyjne wynagrodzenie.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 893554916