2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Podkarpackie
  6. Logistyka - Rzeszów
Dodane 16 maja 2024

Zarządzanie flotą

Wynagrodzenie

5 300 - 7 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

Stanowisko pracy: Zarządzanie flotą

Miejsce pracy: Rzeszów

Opis stanowiska

W związku z rozwojem firmy i planowanym zwiększeniem floty pojadów, dla naszego partnera poszukujemy osoby na stanowisko Zarządzanie flotą pojazdów ciężarowych oraz samochodów dostawczych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu flotą pojazdów

  • Podstawowa znajomość zagadnień mechaniki samochodowej

  • Gotowość do pracy w niektóre weekendy (zgodnie z wymiarem czasu pracy)

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Podstawowa obsługa komputera i pakietu MS Office

  • Prawo jazdy kat. B (mile widziane również C+E, ale niewymagane)

  • Mile widziane doświadczenie w wypożyczalni samochodów lub salonie samochodowym (niewymagane)

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie flotą pojazdów

  • Nadzorowanie ewidencji przebiegu pojazdów

  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z użytkowaniem pojazdów

  • Współpraca z serwisami samochodowymi w kraju i za granicą

  • Współpraca z firmami ubezpieczeniowymi oraz z operatorem kart paliwowych

  • Prowadzanie spraw urzędowych związanych z flotą pojazdów

Oferujemy:

  • Umowa o pracę lub B2B

  • Pełne wdrożenie oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje

  • Wynagrodzenie od 4000 zł netto (lub więcej w zależności od doświadczenia)

  • Prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie grupowe NNW.

Korzyści w biurze:

  • Pyszna kawa

  • Telefon komórkowy i laptop (również do celów prywatnych)

  • Darmowy parking

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania przyciskiem 'Aplikuj'. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego

Agencja zatrudnienia numer wpisu do rejestru 27782.

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 918699257