2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad dziećmi
  5. Opieka nad dziećmi - Wielkopolskie
  6. Opieka nad dziećmi - Wągrowiec
Dodane 26 kwietnia 2024

Animator czasu wolnego Klub Motywacja Wągrowiec

Lokalizacja

Wągrowiec

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków

·        opieka nad najmłodszymi gośćmi naszego Klubu

·        dbanie o bezpieczeństwo bawiących się dzieci

·        prowadzenie imprez urodzinowych zgodnie z programem

·        dbanie o porządek i czystość obiektu

Jakich osób szukamy

·        lubiących towarzystwo dzieci,

·        świetnie odnajdujących się w pracy w najmłodszymi,

·        odpowiedzialnych, pracowitych, uczciwych i w miarę dyspozycyjnych,

·        zainteresowanych pracą przede wszystkim w weekendy (sob.-nd.)

·        pozytywnie usposobionych, pełnych energii, uśmiechniętych

·        mile widziane zdolności animatorskie,

·        dodatkowym atutem będą ukończone szkolenia animatorskie, kurs opiekuna dla dzieci, itp.

Co oferujemy

·        umowa o pracę lub zlecenie (do uzgodnienia)

·        możliwość zdobycia doświadczeń zawodowych,

·        szkolenia z zakresu animacji i zabaw

·        pracę w miłej atmosferze

Miejsce wykonywania pracy Klub Motywacja, ul. Kcyńska 85, 62-100 Wągrowiec

Lokalizacja

Wągrowiec,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Wągrowiec
ID: 914688168