Dodaj ogłoszenie
Dodane 17 września 2024

Asystent/ka ds. Marketingu - UK, wiza sponsorska, relokacja

Wynagrodzenie

13 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Lokalizacja: Southampton, UK

Rodzaj pracy: Stała

Stanowisko: Asystent/ka ds. Marketingu

Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta międzynarodowej firmy, zajmującą się serwisem turbosprężarek morskich, z warsztatami w Wielkiej Brytanii, Holandii, na Malcie, we Włoszech oraz w Houston - USA, poszukujemy doświadczonego i zmotywowanego asystenta ds. marketingu.

Wymagania:

  • Silne umiejętności komunikacyjne

  • Biegłość w obsłudze komputera

  • Wysoka dbałość o szczegóły

  • Wymagane wcześniejsze doświadczenie w marketingu

Zakres obowiązków:

  • Wspomaganie działu w zadaniach administracyjnych

  • Śledzenie ofert handlowych i raportowanie do działu komercyjnego

  • Zarządzanie bazami danych marketingowych i oprogramowaniem CRM

  • Tworzenie treści marketingowych, w tym postów na bloga, media społecznościowe, newsletterów i materiałów promocyjnych

  • Współpraca z grafikami i strategami treści w celu tworzenia angażujących materiałów

  • Zarządzanie kontami w mediach społecznościowych: publikowanie treści, interakcja z obserwującymi

  • Analiza wyników strony internetowej i mediów społecznościowych oraz sporządzanie raportów

  • Przeprowadzanie badań rynkowych i analizy konkurencji

  • Planowanie i realizacja kampanii marketingowych, takich jak newslettery, reklamy cyfrowe, wydarzenia i działania sprzedażowe

  • Współpraca z innymi działami w razie potrzeby

  • Codzienny marketing poprzez korespondencję mailową i telefoniczną, w tym korzystanie z automatycznych systemów wysyłkowych

  • Wspieranie działań online w zakresie kampanii internetowych we współpracy z zewnętrznymi specjalistami, a także przygotowywanie raportów z postępów

  • Aktualizowanie strony internetowej o nowe informacje oraz kontakt z klientami w celu uzyskania informacji zwrotnych na temat działalności firmy

  • Zlecanie wykonania materiałów promocyjnych i zarządzanie budżetem

  • Pomoc przy organizacji wystaw i innych wydarzeń

Jeśli marketing to Twoja pasja i nie boisz się także zadań administracyjnych, zapraszamy do aplikowania!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 945596245