Dodaj ogłoszenie
Dodane 04 września 2024

asystent projektanta instalacji sanitarnych

Lokalizacja

Kraków, Grzegórzki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Pracownia projektowa branży instalacji sanitarnych w Krakowie poszukuje osoby na stanowisko asystenta projektanta instalacji sanitarnych.

Opis stanowiska:

·       projektowanie instalacji sanitarnych,

·       projektowanie przyłączy i sieci sanitarnych,

·       uzgodnienia międzybranżowe,

·       udział w analizach projektowych i tworzeniu dokumentacji technicznej,

·       praca w biurze.

Wymagania:

·       wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria środowiska),

·       biegła obsługa AutoCad/BricsCad, Profil Koordynator,

·       znajomość nakładek AutoCad do projektowania instalacji sanitarnych,

·       znajomość programu InstalSystem 5,

·       znajomość przepisów obowiązujących w budownictwie,

·       umiejętność pracy w zespole,

·       odpowiedzialność, zaangażowanie i konsekwencja w realizacji celów,

·       doświadczenie min. 2 lata.

Oferujemy:

·       zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze,

·       wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,

·       rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji,

·       niezbędne narzędzia pracy,

·       wsparcie ze strony doświadczonego Zespołu projektowego w rozwoju zawodowym,

·       udział w szkoleniach i kursach zawodowych,

·       możliwość zdobycia praktyk niezbędnych dla uprawnień budowlanych.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt.

Lokalizacja: Kraków, ul. Cystersów

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Grzegórzki
ID: 928311345