Przejdź do głównej części
Dodaj ogłoszenie
Medicover
Dodane 20 września 2024

Asystentka/Asystent ds. Dokumentacji Medycznej

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Aplikuj, jeśli masz:
  • doświadczenie w pracy z dokumentacją,

  • dyskrecjęskrupulatność i dokładność przy wykonywaniu powierzonych obowiązków,

  • umiejętność współdziałania w zespole współpracowników wykonujących podobne zadania

  • umiejętność sprawnej obsługi komputera i szybko uczysz się nowych programów

Twoim głównym obowiązkiem będzie administracja dokumentacji medycznej, czyli​:
  • przyjmowanie i realizacja zleceń na dokumentację medyczną dla Pacjentów,

    nadzór nad przepływem dokumentacji medycznej,

 Oferujemy:
  • oferujemy umowę o pracę,

  • pracę między godziną 7:00 a 20:00 (8h pracy),

  • szkolenie 1 tydzień, później wsparcie Buddyiego,

  • tworzymy zespół zaangażowanych i wspierających się osób - aż 70% pracowników Medicover uważa atmosferę i relacje jako największy atut firmy,

  • możesz korzystać z benefitów m.in. prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twoich bliskich, współfinansowana karta sportowa, inne usługi i produkty na platformie Medicover Benefits i wiele więcej.

Jakie możliwości rozwoju możemy Ci zaproponować?

  • program rekrutacji wewnętrznych pozwala na aplikowanie na stanowiska wewnątrz organizacji już od 1. dnia pracy.

Miejsce pracy: Biuro Główne Medicover Al. Jerozolimskie 96, Warszawa (sprawdź dojazd)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 946163781