Dodaj ogłoszenie
Dodane 27 sierpnia 2024

Asystentka/Asystent Serwisu Blacharsko - Lakierniczego

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa PTH holding motoryzacyjny poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko: Asystentka/Asystent Serwisu Blacharsko - Lakierniczego.

Miejsce pracy: Toruń

Opis stanowiska:

  • Wsparcie Doradców Serwisu Blacharsko - Lakierniczego w obsłudze Klientów;

  • Prowadzenie terminarza przyjęć Klientów;

  • Sporządzanie zleceń, wystawianie faktur;

  • Planowanie i administrowanie wynajmem pojazdów zastępczych;

  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji oraz przygotowywanie cyklicznych raportów;

  • Bezpośrednia obsługa Klienta oraz prowadzenie formalności związanych z procesem likwidacji szkody;

  • Monitorowanie statusu spraw oraz windykacja należności od Towarzystw Ubezpieczeniowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie;

  • Biegła obsługa komputera;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Sumienność, dyspozycyjność oraz zaangażowanie;

  • Komunikatywność;

  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku;

  •   Konkurencyjne warunki zatrudnienia;

  •   Stabilność zatrudnienia;

  •   Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych i osobistych;

  •   Pracę w miłej atmosferze.

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 940536269