Dodaj ogłoszenie
Dodane 02 września 2024

Atrakcyjna praca sprzątania sprzątania kliniki stomatologicznej

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Poszukujemy odpowiedzialnej i sumiennej osoby do sprzątania kliniki stomatologicznej. Praca odbywa się od poniedziałku do piątku, z możliwością przełożenia pracy z piątku na weekend. Zależy nam, aby sprzątanie odbywało się w godzinach porannych – godziny 04:00-7:30 (w weekend w godzinach dowolnych). Oferujemy zatrudnienie na umowę zlecenie.

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzątaniu będzie dodatkowym atutem

  • Sumienność, dokładność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • Umiejętność organizacji czasu pracy i pracy samodzielnej

Zakres obowiązków:

  • Odkurzanie i mycie podłóg.

  • Wycieranie kurzu z mebli, sprzętu medycznego oraz innych powierzchni

  • Dezynfekcja blatów oraz innych powierzchni dotykowych

  • Czyszczenie i dezynfekcja łazienek oraz toalet

  • Mycie luster oraz drzwi

  • Uzupełnianie środków higienicznych (mydła, ręczników papierowych itp.)

  • Opróżnianie koszy na śmieci oraz wymiana worków

  • Regularne mycie oraz konserwacja sprzętu używanego do sprzątania (mopy, odkurzacze, ścierki itp.)

  • Zgłaszanie potrzeby zakupu nowych środków czystości i materiałów eksploatacyjnych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie –  umowa zlecenie

  • Przyjazną atmosferę

  • Wsparcie zespołu

Miejsce pracy: Wrocław, Osiedle Szczepin, okolice ul.Braniborskiej

Zainteresowanych prosimy o przesłanie sms pod numer telefonu 66*******95. Oddzwonimy!

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 942010749