2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Kujawsko-pomorskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Inowrocław
Dodane 26 kwietnia 2024

Automatyk/Technik utrzymania ruchu

Lokalizacja

Inowrocław

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

38 lat na polskim rynku, 36 sklepów firmowych, 3 restauracje i całe mnóstwo zadowolonych Klientów robiących codziennie zakupy w naszych sklepach… Do tego masa wypieczonych bułek, chlebów, ciast i ugotowanych pysznych dań. A to wszystko dzięki naszym Pracownikom! To właśnie Oni – działając w zespole, pracując z pasją, podążając za potrzebami Klientów, troszcząc się o innych – tworzą sukces firmy Piekuś!

Bo sukces tworzą ludzie!

Automatyk / Technik Utrzymania ruchu

Jeśli posiadasz:

  • Gotowość do pracy w trybie 3 zmianowym;

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Wykształcenie techniczne;

  • Praktyczną wiedzę w zakresie diagnozowania i usuwania usterek w układach sterowania maszyn;

  • Znajomość rysunku technicznego i umiejętność czytania dokumentacji technicznej;

  • Znajomość działania i podłączania Sterowników PLC;

  • Uprawnienia energetyczne grupy I – mile widziane;

  • Dobrą organizację i umiejętność pracy pod presją czasu.

Piekuś jest idealnym miejscem dla Ciebie!

Twoje zadania:

  • Utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego;

  • Bieżące naprawy i remonty urządzeń i instalacji elektrycznych;

  • Rozpoznanie/diagnoza/ usuwanie awarii, błędów, usterek;

  • Realizacja przeglądów, konserwacji i remontów maszyn i urządzeń;

  • Zapobieganie awariom, reakcja z wyprzedzeniem;

  • Prowadzenie dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń;

  • Opiniowanie projektów z zakresu układów automatyki oraz uczestnictwo w ich odbiorze i uruchamianiu;

  • Kompletowanie dostaw części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych;

  • Projektowanie i konstruowani układów sterowania maszyn i tworzenie oprogramowania.

Zapewnimy Tobie:

  • Umowę o pracę;

  • Wynagrodzenie zawsze na czas – na Twoim koncie do 10-go każdego miesiąca;

  • Premię uznaniową i absencyjną;

  • 3 razy w roku dodatek finansowy na święta;

  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych – m.in. karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, program poleceń pracowniczych, świadczenia socjalne, paczki dla dzieci, karta zniżkowa na paliwo, zniżki pracownicze na pieczywo, słodkie deputaty).

Zainteresowany? Pracuj z nami!

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza i wysłanie CV pod przyciskiem APLIKUJ

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Inowrocław,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Inowrocław
ID: 887866616