2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Dolnośląskie
  6. Kelner, barman, barista - Polanica-Zdrój
Dodane 21 czerwca 2024

Barman / Barmanka

Lokalizacja

Polanica-Zdrój

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

·        Przygotowywanie i podawanie napojów alkoholowych oraz bezalkoholowych zgodnie z recepturami i standardami firmy

·        Obsługa klientów, przyjmowanie zamówień i obsługa kasy

·        Utrzymywanie porządku i czystości na stanowisku pracy oraz w miejscu, gdzie serwowane są napoje

·        Prowadzenie inwentarza i zamawianie potrzebnych produktów

·        Znajomość zestawu drinków i umiejętność ich przygotowywania

·        Obsługa urządzeń barmańskich, takich jak shakery, miarki, młotki, itp.

·        Kreatywne podejście do tworzenia nowych drinków i promowanie ich wśród klientów

·        Współpraca z innymi członkami zespołu, w tym kelnerami i kucharzami

·        Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta oraz stworzenie pozytywnej atmosfery w lokalu

Nasze wymagania:

·        Doświadczenia w pracy jako barman/barmanka

·        Umiejętności przygotowywania różnorodnych drinków i koktajli

·        Znajomości podstawowych zasad higieny i technik barmańskich

·        Komunikatywności i uprzejmości w kontaktach z klientami

·        Umiejętności pracy w szybkim tempie i w sytuacjach wymagających podejmowania szybkich decyzji

·        Gotowość do pracy w nocy, w weekendy i w święta

·        Pozytywne podejście i entuzjazm do pracy oraz chęć doskonalenia swoich umiejętności w obszarze barmaństwa

Oferujemy:

·        Współpracę z młodym zespołem w rozwijającej się firmie

·        Pole do wykorzystania swojego doświadczenia, wdrożenia własnych pomysłów

·        Współpracę z ludźmi otwartymi na dobre i racjonalne nowe rozwiązania

Więcej o nas:

Założona w 2020 r. Spółka Moje Miejsce Operator Sp z o.o. zarządza ofertą osiedli wypoczynkowych w różnych lokalizacjach w Polsce.

Moje Miejsce to prężnie rozwijający się start-up, który obecnie dysponuje swoją bazą 150 miejsc noclegowych w dwóch lokalizacjach: Jura Krakowsko- Częstochowska oraz okolice Kazimierza Dolnego. W 2024 roku powiększyliśmy swoją bazę noclegową o kolejne 150 miejsc w Polanicy - Zdrój. W tej chwili otwieramy się na rozwój naszej strefy gastro i otwieramy w Polanicy - Zdroju nową restaurację i bar. Dowiedz się więcej o nas na stronie www.mmresort.com.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Polanica-Zdrój,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Polanica-Zdrój
ID: 925015992