2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Bielsko-Biała
Dodane 02 maja 2024

Biuro Podróży Wrona i Waluś Travel - Specjalista ds. Turystyki

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy do oddziału Biura Podróży Wrona i Waluś Travel w C.H. w Bielsku-Białej Kandydatów/Kandydatek na stanowisko: SPECJALISTA DS. TURYSTYKI - pracownik biurowy.

Mile widziane doświadczenie w turystyce.

Opis stanowiska:

- rezerwacja i sprzedaż imprez turystycznych,

- posprzedażowa obsługa Klientów,

- obsługa Klientów indywidualnych i grupowych,

- pozyskiwanie nowych Klientów,

- sprzedaż ubezpieczeń,

- prace biurowe.

Czego oczekujemy:

- dobra znajomość obsługi komputera,

- komunikatywność, wysoka kultura osobista,

- zainteresowanie podróżami, znajomości regionów turystycznych oraz geografii świata,

- dyspozycyjność i gotowość do pracy,

- pracowitość, zaangażowanie i kreatywność.

Oferujemy przeszkolenie produktowe i systemowe, nabycie wiedzy w zakresie sprzedaży, obsługi klienta oraz promocji w social media, firmowe wyjazdy zagraniczne, uzupełnienie wiedzy wymaganej w zawodzie oraz elastyczny grafik.

Osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz.883"

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 915797787