2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Lakiernik, blacharz
  5. Lakiernik, blacharz - Dolnośląskie
  6. Lakiernik, blacharz - Długołęka
Kania Auto
Dodane 06 maja 2024

Blacharz samochodowy

Lokalizacja

Długołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

SERWIS BLACHARSKO LAKIERNICZY KANIA AUTO ZATRUDNI BLACHARZA SAMOCHODOWEGO

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • umowę o pracę na pełny etat (praca od poniedziałku do piątku)

  • Wynagrodzenie uzależnione od jakości i chęci do pracy - bez górnego limitu

  • Bardzo dobrą lokalizację miejsca pracy w miejscowości Długołęka

  • Szkolenia i wsparcie zespołu

  • Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

Twój zakres obowiązków:

  • prowadzenie napraw blacharskich

  • przygotowanie poszczególnych elementów do napraw blacharskich

  • utrzymywanie czystości w miejscu pracy

  • montaż i demontaż elementów samochodu

  • kontrola jakości pracy

Nasze wymagania:

  • wykształcenie zawodowe kierunkowe

  • chęci do pracy

  • bardzo wysoka dbałość o estetykę pracy (zarówno w odniesieniu do miejsca pracy jak i wykonywanych czynności

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku: minimum 3 lata + doświadczenie na stanowisku samodzielnego blacharza samochodowego

  • znajomość technik napraw blacharskich

  • prawo jazdy kat. B

  • sumienność i dokładność

Benefity:

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

Lokalizacja

Długołęka,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Długołęka
ID: 909470015