2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Lakiernik, blacharz
  5. Lakiernik, blacharz - Pomorskie
  6. Lakiernik, blacharz - Gdańsk
  7. Lakiernik, blacharz - Oliwa
Dodane 10 maja 2024

Blacharz Zbrojarz, Pomocnik blacharza, ASO Subaru Mazda Zdanowicz

Lokalizacja

Gdańsk, Oliwa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma PHU ZDANOWICZ to uznany na trójmiejskim rynku motoryzacyjnym dealer marek Subaru oraz Mazda. Dzięki naszemu ponad 30 letniemu doświadczeniu wyznaczamy najwyższe standardy jakościowe. Naszych Klientów traktujemy w sposób indywidualny i profesjonalny. Podejście takie wynika z doboru świetnej kadry, zaangażowanych pracowników oraz aktywnie uczestniczącego w życiu firmy Zarządu.

Miejsce pracy: Gdańsk - Oliwa, al. Grunwaldzka 256a

Opis stanowiska:

Przygotowywanie pojazdów do naprawy i po naprawie

Demontaż i montaż części karoserii

Wykonanie napraw blacharskich i uszkodzeń nadwozi pojazdów

Współpraca z działem serwisu i części

Kontrola jakości wykonanych prac w trakcie naprawy

Wymagania:

Wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe o profilu samochodowym

Wiedza z zakresu blacharstwa samochodowego

Doświadczenie w pracy w warsztacie samochodowym

Umiejętność pracy w zespole

Odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Atrakcyjny system wynagrodzeń

Szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego

Niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych obowiązków

Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole

Gwarancję stabilności i stałości zatrudnienia

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Oliwa
ID: 800771314