2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Zachodniopomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Stargard
Dodane 24 kwietnia 2024

CoolKoncept Stargard - pracownik biurowo-magazynowy

Lokalizacja

Stargard

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

Opis

Zatrudnimy: Pracownik Biurowo-Magazynowy

Firma Coolkoncept to Dystrybutor wiodących marek urządzeń chłodniczych w regionie, od trzech lat budujemy swoją pozycję na rynku wyposażenia obiektów handlowych.

Zajmujemy się wyposażeniem, sklepów, cukierni, kawiarni i innych lokali handlowych.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko biurowo magazynowe:

Zakres obowiązków:

  • obsługa wysyłek urządzeń z magazynu

  • współpraca z przewoźnikami

  • przygotowywanie urządzeń do wysłania

  • prowadzenie sprzedaży w portalach internetowych i na stronie

  • współpraca przy dostawach i realizacjach sprzedaży

  • realizacje u klienta, pomoc przy montażach

  • praca biurowa, obsługa klienta w zakresie reklamacji, składanie zamówień, obsługa sprzedażowa, przygotowywanie ofert handlowych

  • w razie potrzeb dostawy do klienta samochodem służbowym

  • w przyszłości obsługa Klienta, Sprzedaż, Zdobywanie Klientów

Oczekujemy:

  • min. średnie wykształcenie, najlepiej techniczne

  • mile widziani studenci zaoczni

  • umiejętność pracy z Klientem i kultura osobista

  • umiejętność pracy na komputerze, Excel, programy graficzne,

  • chęć pracy w magazynie i przy montażach urządzeń chłodniczych (nie wymagamy doświadczenia)

  • zmysł techniczny, praca z wkrętarką w ręku ale również przye komputerze tworząc oferty dla klientów i spotkania handlowe

  • sumienność, punktualność, zaangażowanie

Oferujemy:

  • Pracę na Umowę-Zlecenie, po okresie próbnym możliwość zmiany

    na Umowę o Prace

  • Elastyczne podejście do czasu pracy ( studenci zaoczni)

  • narzędzia do pracy: komputer, telefon, do dyspozycji w czasie pracy samochód służbowy

  • możliwość współtworzenia nowej Firmy i udziały przy jej budowie z realnym wpływem na kierunek rozwoju osobistego i firmy

  • System premiowy po okresie próbnym

    Jeżeli lubisz kontakt z Klientem, Sprzedaż ale czasami popracować fizycznie, nie boisz się wyzwań i celów w Firmie, która bardzo szybko się rozwija, chcesz być częścią małego zespołu, przyjaznej atmosfery i mieć satysfakcję z zarobków i osobistego rozwoju to napisz do nas CV.

    My nie jesteśmy korporacją, nie jesteśmy siecią, jesteśmy prywatną Firmą, która docenia zaangażowanie, uczciwość i sumienność pracownika.

    Napisz do nas, zaprosimy Cię na rozmowę i przedstawimy szczegóły.

    Praca do podjęcia "od zaraz"

    www.coolkoncept.pl

    www.facebook.com/coolkoncept

Lokalizacja

Stargard,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Stargard
ID: 914336907