2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Dolnośląskie
  6. Utrzymanie ruchu - Kudowa-Zdrój
Santana Bednarek
Dodane 28 maja 2024

Elektromechanik działu UR

Lokalizacja

Kudowa-Zdrój

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Jeśli chcesz pracować w międzynarodowej firmie z tradycją w produkcji taśm transportowych, zależy Ci na rozwoju i miłej atmosferze a dodatkowo lubisz wyzwania to koniecznie zaaplikuj! Firma Twentebelt Poland Sp. z o.o. mieści się w Kudowie Zdrój i poszukuje pracowników ma stanowisko: Elektromechanik Utrzymania Ruchu.

Twój zakres obowiązków

  • prace konserwacyjne na liniach produkcyjnych,

  • usuwanie awarii urządzeń i przywracanie zdolności urządzeń do działania,

  • wsparcie automatyzacji maszyn produkcyjnych,

  • aktywne podejmowanie działań korygujących i naprawczych,

  • bieżące utrzymanie ruchu linii produkcyjnych,

Nasze wymagania

  • doświadczenia na podobnym stanowisku min 3 lata (warunek konieczny)

  • praktyczna oraz teoretyczna wiedza z zakresu elektryki, mechaniki, hydrauliki,

  • znajomość działania i rodzajów czujników, znajomość działania falowników,

  • dobra organizacja pracy,

  • dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie 2-zmianowym (pon.-pt.), praca w Kudowie - Zdrój

Mile widziane

  • wykształcenie techniczne (elektryk, mechanik, automatyk, mechatronik i pokrewne),

  • uprawnienia SEP do 1 kV,

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,

  • dofinansowanie kosztów dojazdu do pracy lub pakiet relokacyjny.

  • pakiet socjalny (ubezpieczenie grupowe, dodatkowe ubezpieczenie medyczne PZU, bony świąteczne, bony wakacyjne, karnety sportowe, karnety do kina, premie),

  • szeroki zakres możliwości rozwoju zawodowego (szkolenia, kursy),

  • lekcje języka angielskiego finansowane przez firmę,

  • prace w miłej atmosferze,

Lokalizacja

Kudowa-Zdrój,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Kudowa-Zdrój
ID: 836301956