2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Warmińsko-mazurskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Elbląg
Dodane 28 maja 2024

Elektromechanik Elektryk Mechanik

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Elbląg

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

AUTODAS w Elblągu zatrudni na stanowisko:

Elektromechanik, elektryk samochodowy

Opis stanowiska

  • Diagnozowanie i naprawa usterek elektronicznych, elektrycznych oraz mechanicznych

  • Montaż akcesoriów i doposażenia w samochodach

  • Utrzymanie właściwego stanu technicznego stanowiska i urządzeń diagnostycznych

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w zawodzie

  • Wykształcenie kierunkowe lub doświadczeniem w motoryzacji

  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną

  • Umiejętność korzystania z urządzeń i testerów diagnostycznych

  • Prawo jazdy kat B

  • Mile widziane: uprawnienie SEP do 1kV

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Motywacyjny system wynagradzania

  • Możliwość dalszego rozwoju

  • Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie

Lokalizacja

Elbląg,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Elbląg
ID: 821314677