2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Pomorskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Tragamin
Dodane 24 kwietnia 2024

Elektromechanik / Mechanik maszyn rolniczych

Lokalizacja

Tragamin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o dzieło, Samozatrudnienie, Umowa o pracę, Praktyka / staż, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

MECHANIK SERWISOWY

Opis stanowiska: - Wykonywanie zleconych usług serwisowych (przegląd/ naprawa/ obsługa maszyn) w warsztacie, jak i w terenie - Udział w szkoleniach serwisowych - Prowadzenie dokumentacji dotyczącej napraw – ewidencjowanie wykonanych zadań - Udział w pracach związanych z rozładunkiem i rozruchem maszyn - Dbanie o czystość i porządek w obiektach oddziału, jak i samochodach serwisowych Oferujemy - Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o prace na pełen etat - Atrakcyjne wynagrodzenie - Pakiet świadczeń socjalnych - Udział w profesjonalnych szkoleniach w kraju i zagranicą - Niezbędne narzedzia pracy

Nasze oczekiwania

- Wykształcenie techniczne- Doświadczenie w pracy jako mechanik- Mile widziane doświadczenie w serwisie maszyn rolniczych- Samodzielność, lojalność, dyspozycyjność- Znajomość obsługi komputera- Prawo jazdy kat. B

W przypadku, gdy zakres przesyłanych przez Pana/Panią danych wykracza poza katalog określony w art. 22¹ Kodeksu Pracy prosimy o zamieszczenie klauzuli o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w postępowaniu rekrutacyjnym."

W przypadku chęci udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych organizowanych przez Raitech Sp. z o.o. prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych" (opcjonalnie).

Lokalizacja

Tragamin,

Pomorskie

Pomorskie, Tragamin
ID: 894709927