2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Świętokrzyskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Stąporków
Dodane 22 maja 2024

Elektromechanik Samochodowy - Stąporków

Lokalizacja

Stąporków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

MB Recycling to lider w branży przetwarzania Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego (ZSEE), oświetlenia oraz baterii. Posiadamy sześć nowoczesnych zakładów w całej Polsce oraz filię na Ukrainie. Inwestujemy w technologie.

MB Recycling wraz z partnerami tworzy ogólnopolski system zbierania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego „Elektryczne Śmieci”, które obejmuje swoim zasięgiem miasta w całej Polsce i stale się rozwija. Coraz więcej mieszkańców miast korzysta na co dzień z czerwonych pojemników na zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, a także z innych możliwości pozbywania się zużytych urządzeń elektrycznych.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Elektromechanik Samochodowy

Miejsce pracy:

Stąporków ul. Niekłańska / woj. świętokrzyskie

Twoja zadania:

  • Diagnostyka i naprawa usterek systemów elektrycznych

  • Kompleksowe naprawy i wymiany podzespołów

  • Naprawa i konserwacja układów hamulcowych

  • Przegląd i ocena stanu technicznego pojazdów na zlecenie przełożonego

  • Serwis wulkanizacyjny

  • Wymiana płynów eksploatacyjnych

Twoje kompetencje:

  • Znajomość aparatury diagnostycznej

  • Zdolność rozwiazywania problemów

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i schematów elektrycznych

  • Umiejętność obsługi narzędzi i elektronarzędzi warsztatowych (montażownia do opon, wyważarka do opon, szlifierki, narzędzia pneumatyczne ręczne)

  • Prawo jazdy kat C

Nasza oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe uzupełnione systemem premiowym uzależnionym od osiąganych wyników

  • Rzetelne szkolenia wdrożeniowe i zaplanowany okres adaptacyjny

  • Rozwój kariery oraz odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Stąporków,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Stąporków
ID: 883746297