2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Lubelskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Biała Podlaska
Dodane 21 maja 2024

Elektromechanik - Uprawnienia SEP - Praca w FoodWell

Lokalizacja

Biała Podlaska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis firmy: Jesteśmy polską firmą, w okresie dużego rozwoju, która zajmuje się produkcją żywności w ramach 5 posiadanych marek – Bakalland, Delecta, Purella, BeRaw oraz Anatol. Posiadamy 3 fabryki – Janów Podlaski, Włocławek oraz Białystok, z czego ta w Janowie jest największa oraz dysponuje:

  • 5 różnymi technologiami oraz 31 liniami produkcyjnymi realizującymi: wypiek cruncha, prażenie orzechów, konfekcję orzechów, produkcje batonów oraz ekstruzję
  • Szeroko zróżnicowanym parkiem maszynowym, wykorzystującym sterowniki PLC Siemensa S7 1200 oraz S7 400.
  • Obecnie realizowanymi planami rozwoju parku maszynowego jak i rozwoju kompetencji zespołu

Twój zakres obowiązków:

  • Usuwanie usterek elektrycznych i mechanicznych maszyn i urządzeń.
  • Dbałość o prawidłową eksploatacje maszyn i urządzeń oraz obiektów budowlanych.
  • Wykonywanie zaplanowanych przeglądów technicznych maszyn i urządzeń – tygodniowych, miesięcznych i innych.
  • Kontrolowanie podzespołów maszyn i urządzeń elektromechanicznych oraz dbanie o ich prawidłowe funkcjonowanie.

Nasze wymagania:

  • Znajomość i diagnostyka układów elektrycznych
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Wykształcenie w kierunku technicznym: zawodowe, średnie, bądź wyższe (mechanika i budowa maszyn, automatyka, elektronika, elektrotechnika, robotyka)
  • Uprawnienia SEP E1
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym

Mile widziane:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość i diagnostyka automatyki i pneumatyki przemysłowej

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w kierunku Młodszego Automatyka/Automatyka, bądź Specjalistę ds. Utrzymania Ruchu
  • Stałe wynagrodzenie + premię miesięczną
  • Dojazd firmowy na 3 zmiany z Białej Podlaski oraz okolicznych miejscowości (Cicibór Duży, Hrud, Ossówka, Komarno, Zakanale, Konstantynów, Witoldów, Peredyło, Nowy Pawłów)
  • Dołączenie do firmy w momencie rozwoju parku maszynowego
  • Pracę z dużym zróżnicowaniem procesów technologicznych (wypiek cruncha, prażenie orzechów, konfekcja, 2 linie batonowe oraz ekstruzja)
  • Standardowy pakiet benefitów

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Biała Podlaska,

Lubelskie

Dokładna lokalizacja
Lubelskie, Biała Podlaska
ID: 916721904