Przejdź do głównej części
Dodaj ogłoszenie
Dodane 23 września 2024

Elektromechanik w dziale Utrzymania Ruchu

Lokalizacja

Częstochowa, Wyczerpy - Aniołów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Stanowisko: Elektromechanik Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Częstochowa

Główne zadania realizowane na stanowisku:

  • Nadzór nad parkiem maszynowym,

  • Wykonywanie napraw i przeglądów maszyn produkcyjnych,

  • Okresowe inspekcje techniczne maszyn i urządzeń tzn. serwisowanie, przeglądy TPM, konserwacje,

  • Utrzymywanie najwyższych standardów bezpieczeństwa pracy poprzez kontrole i usprawnianie parku maszynowego,

  • Udział w projektach - usprawnianiu maszyn i procesów produkcyjnych,

  • Współudział przy tworzeniu instrukcji przeglądowych,

  • Współudział przy pracach prowadzonych przez firmy zewnętrzne,

  • Praca z dokumentacją techniczną – czytanie rysunków mechanicznych, schematów elektrycznych hydraulicznych i pneumatycznych.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie minimum zasadnicze techniczne: mechanika, elektryka, automatyka,

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych oraz schematów elektrycznych, hydraulicznych i pneumatycznych,

  • Doświadczenie w utrzymaniu ruchu w zakładzie przemysłowym – będzie dodatkowym atutem,

  • Posiadanie aktualnych uprawnienie SEP do 1 kV, będzie dodatkowym atutem,

  • Obsługa komputera oraz znajomość pakietu MS Office (Word, Excel),

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (system czterobrygadowy).

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie,

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach,

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • Pakiet benefitów m.in. system premii rocznych, system nagród KAIZEN oraz pakiet socjalny („Wczasy pod gruszą”, bony i paczki świąteczne, dofinasowanie do wypoczynku dzieci)

  • Prywatną Opieka Medyczna oraz Ubezpieczenie Grupowe

  • Możliwość przystąpienia do Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Wyczerpy - Aniołów
ID: 927704034