2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Radom
Dodane 19 kwietnia 2024

Praca w Kwiaciarni -poszukujemy florystki/florysty

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zatrudnimy doświadczoną, samodzielną kreatywną i odpowiedzialną osobę na stanowisko florysty/florystki.

Opis stanowiska:

-przygotowywanie i aranżacja bukietów, kompozycji kwiatowych i innych dekoracji

-Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta oraz budowanie pozytywnych relacji z klientami

-obsługa terminala i kasy fiskalnej

-dbanie o świeżość i estetykę ekspozycji kwiatów w sklepie

Wymagania:

-mile widziane doświadczenie w pracy w kwiaciarni

-umiejętność tworzenia kompozycji kwiatowych

-umiejętność pracy w zespole

-kreatywność i wyobraźnia

- aparycja i chęć do pracy z ludźmi

-Podstawowa wiedza o pielęgnacji roślin.

Oferujemy:

-stabilne zatrudnienie

-przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu

-Umowa zlecenie lub umowa o pracę

-elastyczne godziny pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i o kontakt telefoniczny.

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 912875679