Dodaj ogłoszenie
Dodane 02 września 2024

H+H Polska - Pracownik Utrzymania ruchu - Mechanik

Lokalizacja

Reda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

H+H Polska Sp. z o.o.

należy do duńskiej Grupy H+H i działa na polskim rynku od 2006 roku. Produkuje i dostarcza kompletną gamę produktów z betonu komórkowego, a od 2018 roku również elementów silikatowych.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Pracownik Utrzymania Ruchu - mechanik.

Miejsce pracy: Reda, Gniewowska 5 przy PKP

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie i umowę o pracę od pierwszego dnia pracy bez okresu próbnego;

  • Pracę jednozmianową;

  • Premię miesięczną w wysokości do 20% miesięcznego wynagrodzenia;

  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną;

  • Ubezpieczenie na życie dla Ciebie oraz dla całej Twojej rodziny;

  • Dofinansowanie Programu "Fabryka siły", czyli karty sportowej;

  • Możliwość rozwoju zawodowego, udziału w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę;

  • Szereg dodatkowych świadczeń: świadczenie bożonarodzeniowe, wielkanocne, paczki na święta dla dzieci, wczasy pod gruszą.

  • Utrzymanie ruchu pracuje poniedziałek - piątek w godzinach 6:00-14:00

GŁÓWNE ZADANIA NA STANOWISKU:

  • Instalowanie, obsługa i naprawa maszyn w zakładzie produkującej silikaty;

  • Diagnozowanie uszkodzeń powstałych w trakcie użytkowania danego sprzętu;

  • Czynny udział w procesie produkcyjnym;

  • Wykonywanie prac prewencyjnych;

  • Współpraca z innymi pracownikami firmy;

  • Optymalizowanie procesów produkcyjnych pod kątem wydajności pracy.

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Minimum 1 rok na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;

  • Mile widziane: SEP GR1 i 2, obsługa wózka widłowego, obsługa suwnic;

  • Umiejętności mechaniczne;

  • Praca pod presją czasu;

  • Orientacja na proces ciągłego doskonalenia.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

W razie dodatkowych pytań, proszę o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30-16.30.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Reda,

Pomorskie

Pomorskie, Reda
ID: 928630885