2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Podkarpackie
  5. Kierowca - Rzeszów
Dodane 20 czerwca 2024

Kierowca C+E Wielka Brytania /Kierowca Anglia HGV/ Kierowca UK Class 1

Wynagrodzenie

20 000 - 24 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Krajowy oraz międzynarodowyDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Witam Wszystkich,

Mała firma z Wielkiej Brytani poszukuje kierowcy Class 1 / C+E do pracy.

  • UWAGA WYMAGANE POZWOLENIE NA PRACE W UK PROSZĘ NIE DZWONIĆ/PISAĆ BEZ TEGO DOKUMENTU (NIE POMAGAMY W UZYSKANIU POZWOLENIA )

    Nasza baza znajduje się w okolicy Liverpool. Każdy kierowca otrzymuje swoją ciężarówkę. Zaczynamy pracę w poniedziałek do piątku lub soboty. Na każdą przerwe tygodniową meldujemysię na bazie. Trasy wyłącznie na terenie Wielkej Brytani i Szkocji. Istnieje możliwość zatrudnienia LTD/lub pay.

    Praca polega na odebraniu pełnego kontenera z wyznaczonego portu i dostarcznie towaru do klienta następnie z pustym kontenerem wracamy do portu oddajemy i pobieramy kolejne zlecenie.

    Praca nie jest lekka i zdecydowanie NIE dla osób, które chcą pracować po 8h dziennie. Kilka razy w miesiącu zdarzają się rozładunki na magazynach LIDL lub ALDI gdzie kierowca musi sam rozładować kontener ( wyprzedzając pytania nie obsługujemy sklepów TYLKO I WYŁACZNIE MAGAZYNY). Chętnie udzielę więcej informacji telefonicznie. Osoby które są naprawdę zainteresowane proszę o kontakt.

  • +44079*****318

  • +44078*****102

    (nie jestem pewien czy 0 po +44 jest konieczne)

Obowiązki:

  • Kierowanie pojazdem kategorii C+E.

  • Realizacja tras w UK i Szkocji.

  • Troska o powierzony sprzęt.

  • Przestrzeganie przepisów dotyczących czasu pracy.

  • Praca w systemie tygodniowym od poniedziałku do piątku (śpimy w kabinach) / w piątek lub sobote zjazd na bazę do Wrexham.

  • Wykonywanie zadań transportowych.

  • Nadzór nad ilością i jakością towaru.

Wymagania:

  • Pozwolenie na prace w UK !!! ( Nie pomagamy w uzyskaniu wyprzedzając pytania)

  • Prawo jazdy kat. C+E / Brytyjskie.

  • Doświadczenie w zawodzie.

  • Ukończony kurs na przewóz towarów.

  • Elastyczność czasowa.

  • Miejsce zamieszkania: Wielka Brytania / Polska możliwość pracy w systemie ( do uzgodnienia telefonicznie)

  • Gotowość do długotrwałej współpracy.

  • Dostępność w określonym terminie od 1 lipca.

  • Znajmość portów / posiadanie kart będzie plusem.

  • Dyspozycyjność w określone dni tygodnia / od poniedziałuk do piątku lub soboty.

  • Posiadanie odpowiednich kwalifikacji do przewozu towarów.

  • Karta do tachografu Brytyjska.

  • Osoby nie palące w kabinie.

  • Wymagany język Angielski poziom podstawowy.

Dziękuje

Pozdrawiam Wszystkich

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 926266538