2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Świętokrzyskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Kielce
Tergon
Dodane 28 maja 2024

Kierownik bazy sprzętu budowlanego

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Zapraszamy do aplikowania na stanowisko Kierownika Bazy Sprzętu firmy Tergon - wykonawcy specjalistycznych usług geotechnicznych. Stanowisko to daje szerokie możliwości rozwoju, ponieważ jesteśmy w trakcie przenoszenia naszej obecnej bazy w nową lokalizację oraz jej rozbudowę.

Kierownik, będzie odpowiedzialny za budowanie zespołu i rozwój nowej bazy od podstaw!

Jeśli masz: doświadczenie w zarządzaniu warsztatem czy bazą, wykształcenie techniczne oraz umiejętność weryfikacji napraw mechanicznych/ślusarskich/spawalniczych - zapraszamy do aplikowania! Szczegóły w ogłoszeniu.

Lokalizacja: Kajetanów k. Kielc

Zakres obowiązków

  • zarządzanie bazą sprzętową firmy,

  • zapewnienie bieżącego serwisu i remontów parku maszynowego firmy ( między innymi: koparki, kotwiarki, palownice, mieszalniki, pompy, samochody, osprzęt wiertniczy),

  • obsługa administracyjna wykonywanych prac serwisowych,

  • analiza dokumentów formalnych związanych z realizacją prac serwisowych,

  • zapewnienie odpowiedniej logistyki sprzętu oraz dostępności części zamiennych,

  • zarządzanie kosztami funkcjonowania bazy i obciążeń sprzętowych,

  • kontrola i koordynacja pracy zespołu mechaników/spawaczy/ślusarzy w warsztacie mechaniczno-ślusarskim,

  • tworzenie planu bieżących napraw, kontrola i nadzór nad realizacją planu,

  • koordynowanie łańcucha dostaw części i podzespołów,

  • rekrutacja pracowników.

Nasze wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (zastępcy lub kierownika bazy, kierownika warsztatu mechanicznego/ ślusarskiego),

  • doświadczenie w zakresie napraw mechanicznych/ ślusarskich/ spawalniczych,

  • wykształcenie techniczne (mile widziane po kierunku mechanicznym),

  • bardzo dobra organizacja pracy,

  • biegła znajomość obsługi komputera, znajomość pakietu MS Office,

  • wysokie umiejętności interpersonalne.

Mile widziane

  • doświadczenie w zakresie napraw maszyn budowlanych i urządzeń (dodatkowy atut).

To oferujemy

  • samodzielne stanowisko,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • umowę o pracę na czas nieokreślony,

  • laptop, telefon komórkowy, samochód służbowy,

  • możliwość zdobywania nowych umiejętności, szkolenia oraz rozwój zawodowy,

  • dofinansowanie zajęć sportowych,

  • budowanie zespołu oraz nowej bazy sprzętu od podstaw.

O nas

Oferujemy specjalistyczne rozwiązania z zakresu geotechniki. Realizujemy prace głównie z zakresu: fundamentowania specjalnego, posadawiania, obudowy wykopów czy zabezpieczenia skarp.Wykonujemy usługi na terenie całej Polski – zarówno dla mniejszych lokalnych budów, większych obiektów kubaturowych, jak i dla inwestycji infrastrukturalnych o strategicznym znaczeniu w skali kraju.

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 918275626