Przejdź do głównej części
Dodaj ogłoszenie
Dodane 24 września 2024

Kierownik działu Kadr i Płac

Lokalizacja

Bełchatów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Firma Majami Sp. z o.o. to produkcyjna firma rodzinna z polskim kapitałem działająca w branży FMCG. Istnieje nieprzerwanie od ponad 30 lat i z roku na rok ugruntowuje swoją pozycję na rynku. W chwili obecnej odbiorcami są największe sieci w Polsce oraz klienci z całego świata. W związku z dynamicznym rozwojem firmy powiększamy nasz zespół.

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja pracy zespołu kadr i płac;

  • Wsparcie działu poprzez aktywne uczestnictwo w rozwiązywaniu spraw związanych z prawem pracy, ubezpieczeniami społecznymi, prawem podatkowym, przepisami płacowymi, świadczeniami z ubezpieczeń społecznych;

  • Bieżąca analiza, inicjowanie i wdrażanie projektów mających na celu usprawnienie procesów kadrowo – płacowych;

  • Zarządzanie procesem ewidencjonowania i rozliczania czasu pracy pracowników;

  • Koordynacja procesu przygotowywania, naliczania i weryfikacji list płac;

  • Sporządzania deklaracji PIT, ZUS, PFRON, GUS, PPK;

  • Prowadzenie spraw kadrowych, w tym sprawowanie nadzoru nad prowadzeniem akt osobowych, przygotowywaniem dokumentów związanych z nawiązaniem, przebiegiem oraz rozwiązaniem stosunku pracy;

  • Nadzór nad prowadzeniem spraw związanych z rozliczaniem benefitów pracowniczych tj. ubezpieczenia grupowe, a także współpraca w tym zakresie z dostawcami usług;

  • Przygotowywanie projektów wniosków, regulaminów, uchwał, projektów pism zgodnie z potrzebami Spółki w zakresie spraw kadrowo-płacowych;

  • Przygotowywanie niezbędnych raportów i zestawień;

  • Monitorowanie zmian w przepisach i wdrażanie ich w życie;

  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z instytucjami zewnętrznymi;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane kadry i płace, ekonomia);

  • Min. 5 lata udokumentowanego doświadczenia zawodowego w zakresie prowadzenia kadr i płac;

  • Bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy, naliczania wynagrodzeń (z tytułu umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych), przepisów podatkowych, ubezpieczeń społecznych;

  • Umiejętność tworzenia regulaminów, pisania pism, uchwał;

  • Umiejętność obsługi komputera - pakiet Office i programu kadrowo - płacowych (Comarch Optima, Płatnik);

  • Odpowiedzialność, zaangażowanie, kreatywność, systematyczność, wnikliwość i dokładność;

  • Zdolności analityczne i umiejętność dobrej organizacji pracy;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu;

  • Wysoka kultura osobista i umiejętność pracy w zespole;

  • Umiejętność zarządzania zespołem i delegowania zadań;

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Stabilne warunki zatrudnienia;

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji;

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego;

  • Dofinansowanie do karnetów sportowych;

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;

Realizując obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 i 14 Rozporządzenia PE i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych zwane dalej RODO) uprzejmie informujemy: administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Majami Sp. z o.o. z siedzibą w Bełchatowie, ul. św. A. Chmielowskiego 8 , zwana dalej Spółką, Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzenia rekrutacji i nie będą udostępniane innym odbiorcom, posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i do żądania ich usunięcia, podanie Spółce danych osobowych jest dobrowolne. W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Majami Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)) "Zgadzam się na przetwarzanie przez Majami Sp. z o.o. z siedzibą w Bełchatowie, ul. św. A. Chmielowskiego 8 danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę." Ponadto, jeśli zgadzają się Państwo na zatrzymanie CV w bazie firmy dla celów innych rekrutacji niż wskazana w aktualnym ogłoszeniu o pracę, prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: "Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez pracodawcę danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji."

Lokalizacja

Bełchatów,

Łódzkie

Łódzkie, Bełchatów
ID: 922641406