2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Pruszków
Dodane 01 maja 2024

Kierownik Magazynu

Lokalizacja

Pruszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Wyższe (I WJO)Miejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków:

·         Organizacja i nadzór pracy w magazynie hurtowni zgodnie z obowiązującymi procedurami

·         Zarządzanie zespołem pracowników magazynowych

·         Nadzór nad sprzętem pomiarowo- alarmowym oraz warunkami magazynowania

·         Nadzór nad stanem technicznym floty wózków widłowych i regałów magazynowych w obszarach magazynowych

·         Przegląd, aktualizacja oraz wdrażanie procedur w zakresie procesów magazynowania

·         Prowadzenie szkoleń dla podległych pracowników

·         Prowadzenie i archiwizacja dokumentacji magazynowej

·         Współpraca z pozostałymi działami firmy oraz firmami zewnętrznymi m.in. firmy transportowe, zwalczanie szkodników, przeglądy techniczne urządzeń

Nasze wymagania:

·         Wykształcenie minimum średnie

·         Znajomość zagadnień Dobrej Praktyki Dystrybucji i Prawa Farmaceutycznego w zakresie procesów magazynowych

·         Doświadczenie w branży farmaceutycznej mile widziane

·         Doświadczenie w zarządzaniu zespołem podległych pracowników

·         Umiejętność efektywnej komunikacji, podejmowania decyzji

·         Umiejętność kontroli, egzekwowania oraz rozliczania zleconych zadań

·         Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone obowiązki

·         Prawo jazdy kat. B

·         Biegła obsługa komputera, obsługa systemu Windows

Mile widziane

·         Znajomość systemu StreamSoft Prestiż

To oferujemy:

·         Atrakcyjne wynagrodzenie

·         Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku farmaceutycznym

·         Prywatną opiekę medyczną

·         Karty Benefit

·         Grupowe ubezpieczenie na życie

Lokalizacja

Pruszków,

Mazowieckie

Mazowieckie, Pruszków
ID: 914170236