Przejdź do głównej części
Dodaj ogłoszenie
Dodane 07 września 2024

Kierownik / manager restauracji Jelenia Góra

Wynagrodzenie

6 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jelenia Góra, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierowniczaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Do restauracji w Jeleniej Górze zatrudnimy kierownica - menadżera obiektu. Pełen etat.

Specjalizujemy się w kuchni polskiej i nie tylko. Restauracja przyjmie do 250 gości. Oprócz gości indywidualnych organizujemy przyjęcia okolicznościowe jak chrzciny, urodziny czy spotkania firmowe.

Interesuje nas nawiązanie współpracy długoterminowo z możliwością rozwoju. Kandydat na dane stanowisko musi mieć minimum 1 rok doświadczenia na danym lub podobnym stanowisku. Cechować się wysoką kulturą osobistą, umiejętnościami interpersonalnymi i zaangażowaniem.

Harmonogram pracy według uzgodnień - trzeba jednak pamiętać o tym, że nie jest to praca ze stałym grafikiem.

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe zarządzanie restauracją.

  • Nadzór nad pracą kuchni, w tym współpraca z Szefem Kuchni - współtworzenie menu pod przyjęcia, nadzór nad stanami magazynu, wprowadzenie danych do systemu.

  • Dbanie o standard obsługi Gości, ciągłe weryfikowanie wiedzy oraz jakości obsługi.

  • Kontrola utrzymania sprawnego stanu technicznego obiektu, dbanie o estetykę i porządek.

  • Działania marketingowe - w social mediach i nie tylko.

  • Kontakt z gośćmi obiektu. Uzgadnianie przyjęć okolicznościowych. Nadzór nad imprezą.

  • Przestrzeganie standardów HACCP.

  • Współpraca przy układaniu grafiku z kierownikami działów oraz rekrutacja i szkolenie pracowników.

  • Odpowiedzialność za pracę zespołu.

  • Rozwiązywanie nagłych lub kryzysowych sytuacji.

  • Nadzorowanie zaopatrzenia.

  • Współpraca z właścicielem przy planowaniu oraz opracowywaniu planu pracy czy strategii rozwojowych.

Nasze wymagania

  • Minimum 1-letnie doświadczenie w samodzielnym zarządzaniu Restauracją.

  • Doświadczenie w prowadzeniu zespołu.

  • Dobra organizacja pracy i umiejętność delegowania obowiązków.

  • Praktyczna znajomość zagadnień ekonomicznych, marketingowych i prawnych związanych z prowadzeniem restauracji.

  • Znajomość systemu HACCP oraz międzynarodowych standardów bezpieczeństwa żywności.

  • Elastyczność w związku ze zmianowym czasem pracy.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B.

  • Intensywny rozwój zawodowy.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 6 000,00 zł netto i system motywacyjny, premie.

  • Pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku

CV prosimy wysyłać w wiadomości prywatnej - skontaktujemy się z wybranymi kandydatami celem umówienia spotkania.

Dolnośląskie

Dokładna lokalizacja
Dolnośląskie, Jelenia Góra, Centrum
ID: 943143034