2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Śląskie
  6. Manager restauracji - Szczyrk
Dodane 24 czerwca 2024

Kierownik Restauracji

Lokalizacja

Szczyrk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

1.      OPIS  STANOWISKA

 OSOBA ZATRUDNIONA NA TYM STANOWISKU BĘDZIE ODPOWIEDZIALNA ZA ZARZĄDZANIE RESTAURACJĄ  A`LA CARTE WEDŁUG HOTELOWYCH STANDARDÓW POPRZEZ UMIEJĘTNE ZARZĄDZANIE PODLEGŁYM PERSONELEM TAK ABY ZAPEWNIĆ NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ, WYNIKI FINANSOWE I UTRZYMANIE POZYTYWNYCH RELACJI Z GOŚĆMI.

 2.      ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • KOORDYNOWANIE DZIAŁAŃ ZWIĄZANYCH Z MENU

  • SPORZĄDZANIE GRAFIKÓW PRACY PODLEGŁEGO PERSONELU

  • INWENTARYZACJE

  • ZAPEWNIENIE POZYTYWNYCH DOŚWIADCZEŃ GOŚCI W OBSZARZE F&B W RESTAURACJI, IDENTYFIKACJA I ROZWIĄZYWANIE PROBLEMÓW W SPOSÓB ZAPEWNIAJĄCY SATYSFAKCJĘ

  • BUDOWANIE TRWAŁYCH RELACJI Z KLIENTAMI

  • UTRZYMYWANIE EFEKTYWNEJ KOMUNIKACJI Z KLIENTEM

  • NADZÓR NAD JAKOŚCIĄ

  • NADZOROWANIE PODLEGŁEGO ZESPOŁU

  • ŚCISŁA WSPÓŁPRACA Z INNYMI DZIAŁAMI

3.      NASZE OCZEKIWANIA/WYMAGANIA

  • UŚMIECH, GOŚCINNOŚĆ, OTWARTOŚĆ

  • DOŚWIADCZENIE OPERACYJNE W OBSZARZE SERWISU A`LA CARTE

  • ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA POLSKIEGO I ANGIELSKIEGO

  • ZNAJOMOŚĆ WIN I ALKOHOLI

  • UMIEJĘTNOŚĆ ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW I PODEJMOWANIA DECYZJI

  • PROAKTYWNOŚĆ, SAMODZIELNOŚĆ ORAZ UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W TRYBIE WIELOZADANIOWYM

  • UMIEJĘTNOŚĆ DOBREJ ORGANIZACJI PRACY WŁASNEJ ORAZ ZARZĄDZANIA ZESPOŁEM I DELEGOWANIA ZADAŃ

  • UMIEJĘTNOŚCI KOMUNIKACYJNE

  • DOŚWIADZCZENIE W HOTELU NA TAKIM STANOWISKU MILE WIDZIANE

  • ZNAJOMOŚĆ SYSTEMU MICROS MILE WIDZIANA

4.      MERCURE SZCZYRK RESORT OFERUJE TOBIE:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • System premii  i bonusów stanowiący dodatek do wynagrodzenia podstawowego

  • Praca w międzynarodowej sieci ACCOR – jednej z największych sieci hotelowych w Polsce i na świecie

  • Program pracowniczy sieci ACCOR umożlwiający rezerwację w hotelach na całym świecie po preferencyjnych stawkach dla pracowników i ich rodzin

  • Benefity pracownicze: prywatna opieka medyczna, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach Hotelu Mercure Szczyrk Resort oraz w strukturach sieci Accor

  • Pracę w zespole profesjonalistów

  • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe

  • Atmosferę pracy opartą o wzajemny szacunek, transparentność działania i empatię

  • Spotkania integracyjne i wspólne świętowanie wydarzeń

Lokalizacja

Szczyrk,

Śląskie

Śląskie, Szczyrk
ID: 924096150