2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Dolnośląskie
  6. Utrzymanie ruchu - Bielany Wrocławskie
Dodane 08 maja 2024

Konserwator maszyn produkcyjnych - Smarownik

Wynagrodzenie

6 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bielany Wrocławskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma HR Wise Sp. z o.o. - firma doradztwa personalnego, certyfikowana w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 24491, specjalizuje się w rekrutacji stałej inżynierów, pracowników technicznych wyższego i niższego szczebla, specjalistów centrów nowoczesnych usług biznesowych oraz pracowników IT. Wspieramy Klientów w zakresie rekrutacji i szkoleń, a naszych Kandydatów w zarządzaniu ich ścieżką kariery i planowaniu rozwoju umiejętności zawodowych.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy świadczącej usługi z branży UR, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Konserwator maszyn produkcyjnych- Smarownik

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Smarowanie maszyn produkcyjnych

  • Wyprowadzanie punktów smarnych

  • Wymiana olejów

Wymagania:

  • gotowość do pracy w kilku zakładach ( 8-16 lub 7-15 od poniedziałku do piątku)

  • zdolności manualne

  • umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole

  • punktualność i dobra organizacja pracy

  • wysoka kultura osobista

  • chęć do poszerzania swojej wiedzy w zakresie mechaniki i smarowania maszyn

  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia,

  • Praca w międzynarodowej firmie z branży UR

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dziedzinie mechaniki i utrzymania ruchu

Lokalizacja

Bielany Wrocławskie,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Bielany Wrocławskie
ID: 916886768