2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Łódzkie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Kutno
Dodane 08 maja 2024

Konstruktor automatyk

Lokalizacja

Kutno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma zajmująca się produkcją maszyn i urządzeń technologicznych w oparciu o własne opracowania konstrukcyjne poszukuje konstruktora-automatyka maszyn i urządzeń.

Zakres obowiązków:

- projektowanie instalacji elektrycznych do maszyn i urządzeń,

- programowanie sterowników PLC,

- nadzorowanie postępów prac elektrycznych i ich zgodności z przygotowanym planem,

-  przygotowanie list materiałowych do zamówień;

- monitorowanie zamówień elektrycznych;

- kontakt z klientem;

- współpraca z działem konstrukcji mechanicznej

Oczekujemy:

- wykształcenie wyższe techniczne elektryczne np. automatyka, elektrotechnika (warunek niekonieczny, ważniejsze jest doświadczenie);

- umiejętność czytania rysunku technicznego oraz schematów elektrycznych,

- umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,

- znajomość zagadnień automatyki przemysłowej;

- min. komunikatywna znajomość języka angielskiego mile widziana

- gotowość do wyjazdów służbowych

- zaangażowanie

- umiejętność pracy w zespole oraz organizacji własnego czasu pracy

 Oferujemy:

*stabilną pracę

*pracę pełną wyzwań w zgranym zespole

*swobodną atmosferę

* jednozmianowy system pracy

Zastrzegamy możliwość odpowiedzi na wybrane oferty.

Lokalizacja

Kutno,

Łódzkie

Łódzkie, Kutno
ID: 916928189