Dodaj ogłoszenie
Dodane 04 września 2024

Koordynator ds. zarządzania zasobów ludzkich

Lokalizacja

Gdańsk, Strzyża

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służboweKadra kierowniczaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy ambitnego, młodego, energicznego i komunikatywnego koordynatora nowych projektów do naszego zespołu.

O nas: YOV Group to firma zajmująca się pracami monterskimi i spawalniczymi. Najczęściej realizujemy zlecenia w Trójmieście, ale działamy na terenie całej Polski. Nasza firma ceni sobie innowacyjność, profesjonalizm i dbałość o wysoką jakość realizowanych projektów.

Oferujemy:

  • Oficjalne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia lub umowy o pracę

  • Konkurencyjne wynagrodzenie (ustalane indywidualnie)

  • Służbowy transport i sprzęt

  • Dodatki i premie za delegacje oraz nadgodziny

  • Możliwości rozwoju zawodowego i awansu

Wymagania:

  • Preferowane osoby do 26. roku życia

  • Znajomość języka polskiego na poziomie komunikatywnym (minimum B2)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum A2-B1; znajomość innych języków obcych(np. rosyjskiego) będzie dodatkowym atutem

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Doświadczenie w roli koordynatora mile widziane, ale nieobowiązkowe

  • Gotowość do delegacji do innych miast w Polsce

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Obowiązki:

1.   Organizacja transportu: Zapewnienie dojazdu pracowników do miejsca realizacji zlecenia.

2.  Organizacja zakwaterowania: Zapewnienie komfortowego zakwaterowania pracowników zgodnie z wymaganiami.

3.   Wyjazd z kandydatami na badania lekarskie/bhp/szkolenia/testy spawalnicze, monterskie

4.   Towarzyszenie kandydatowi przy otwieraniu konta bankowego

5.  Towarzyszenie pracownikowi do Urzędu w sprawach legalizacji pracowników, dostarczanie dokumentów

6. Organizacja przeprowadzki pracowników

7. Sprawdzenie stanu technicznego oraz czystości wynajmowanych mieszkaniach pracowniczych.

8. Rozwiązania bieżących problemów związanych z mieszkaniami pracowniczymi

9. Dostarczenia dokumentów otrzymanych z biura do odpowiednich obiektów/zleceniobiorców w celu podpisania.

Jeśli jesteś zainteresowany, prześlij swoje CV. Nie czekaj, dołącz do nas już dziś! Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Strzyża
ID: 940200016