2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Pomorskie
  6. Kucharz - Chłapowo
Dodane 18 kwietnia 2024

Kucharka śniadaniowa/pokojowa HOTEL Władysławowo / Chłapowo

Lokalizacja

Chłapowo

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zatrudnimy kucharkę śniadaniową + pokojową do pracy w hotelu w Chłapowie.

Praca łączona. Po wydanych śniadaniach pracownik będzie pracował na stanowisku pokojowej.

Możliwe zakwaterowanie w hotelu. Praca od maja do końca września.

Mile widziana aktualna książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych.

Obowiązki:

  • Przygotowanie składników do gotowania, w tym porcjowanie, siekanie i przechowywanie żywności.

  • Monitorowanie jakości żywności.

  • Zapewnienie świeżości składników i produktów końcowych.

  • Dbanie o czystość w pokojach gości , w pomieszczeniach ogólnodostępnych i ciągach komunikacyjnych.

Wymagania:

  • Umiejętność pracy w zespole, kultura osobista, zaangażowanie.

  • Dyspozycyjność (praca również w weekendy)

  • Mile widziana aktualna książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Praca dla osób dbających o porządek, czystość, zaangażowanych i gotowych do współpracy.

  • Oczekujemy sumiennego wykonywania powierzonych obowiązków.

    Serdecznie zapraszamy do kontaktu w godzinach 7:30 - 14:30

Lokalizacja

Chłapowo,

Pomorskie

Pomorskie, Chłapowo
ID: 912658121