2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Małopolskie
  6. Kucharz - Białka Tatrzańska
Dodane Dzisiaj o 17:40

Kucharz do Aparthotelu Diamond.

Lokalizacja

Białka Tatrzańska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Aparthotel Diamond w Białce Tatrzańskiej zatrudni kucharza.

Szukam kucharza do kilkumiesięcznego hotelu który zarówno zrobi śniadania (kuchnia live, przygotowanie śniadań) oraz będzie pracował przy restauracji al'carte. Praca w młodym zespole. Szukam na pełen etat albo pół etatu.

  • Zakres obowiązków :

    • Przygotowywanie posiłków zgodnie z recepturami i kartą menu

    • Utrzymywanie czystości w kuchni i na stanowisku pracy

    • Właściwe przechowywanie i magazynowanie produktów

    • Bieżąca obsługa zamówień

    Wymagania :

    • doświadczenie zawodowe

    • orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych

    • umiejętność pracy w zespole

    • dokładność i dbałość o estetykę podawania dań

    • przestrzegania zasad BHP

    • otwartości na pracę w elastycznych godzinach, w tym także w weekendy czy święta

    Zapewniamy :

    • umowę o pracę

    • możliwość rozwoju

    • zatrudnienie stałe bądź sezonowe.

Więcej informacji mogę udzielić pod numerem telefonu : 50*******15

Lokalizacja

Białka Tatrzańska,

Małopolskie

Małopolskie, Białka Tatrzańska
ID: 917233729