2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Lubelskie
  5. Ochrona - Zamość
Dodane 24 czerwca 2024

Kwalifikowany pracownik ochrony z pozwoleniem na broń

Lokalizacja

Zamość

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Miejsce pracy: Obiekt przemysłowy w Legnicy – wynagrodzenie do 10 tysięcy netto! ​

Zakres zadań:

  • Zapewnienie bezpieczeństwa osób znajdujących się na terenie powierzchni chronionych
  • Ochrona mienia zleceniodawcy
  • Obchody, monitoring, rejestracja osób awizowanych do firmy

Wymagania:

  • Wpis na listę Kwalifikowanych Pracowników Ochrony oraz pozwoleniem na broń – warunek konieczny
  • Chęć do pracy
  • Sumienność
  • Zaangażowanie

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie:5012,80 brutto za etat (dodatkowy dodatek na posterunkach z większym zakresem obowiązków)
  • Wynagrodzenie wyłącznie w oparciu o umowę o pracę wraz z nadgodzinami dla chętnych płatnymi z tytułu umowy o pracę (100-tki)
  • Zakwaterowanie dla chętnych na koszt firmy
  • Dodatek na wyżywienie (posiłek regeneracyjny) - 45 zł podczas służby

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Zamość,

Lubelskie

Dokładna lokalizacja
Lubelskie, Zamość
ID: 922700576