2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Lipniki
Dodane 24 czerwca 2024

Lider zmiany na produkcji

Lokalizacja

Lipniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Metalwit powstała w 1996 roku. Jesteśmy nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się firmą w branży elementów złącznych oraz produkcji elementów toczonych i frezowanych CNC. Atutem firmy jest posiadanie w jednym miejscu produktów znormalizowanych oraz detali wykonywanych na zamówienie.

W związku z ciągłym rozwojem i rozbudową parku maszynowego poszukujemy pracowników na stanowisko:

Lider zmiany

Opis stanowiska:

  • Koordynowanie i nadzorowanie produkcji podległej zmiany

  • Terminowe realizowanie zleceń produkcyjnych i zlecanych zadań

  • Organizowanie materiałów pozwalających zachować ciągłość pracy produkcji

  • Bieżąca komunikacja z Utrzymaniem Ruchu w zakresie sprawności technicznej maszyn

  • Inicjowanie i podejmowanie działań optymalizacyjnych procesy produkcyjne

  • Raportowanie wykonanych zadań do przełożonego

  • Koordynacja pracy zespołu, w tym planowanie, delegowanie zadań i monitorowanie postępów. reagowanie na niezgodności w procesie produkcji

  • Monitorowanie zapotrzebowania na surowce / półprodukty

  • Kontrola i zapewnienie terminowej realizacji planów produkcyjnych

  • Praca w oparciu o obowiązujące normy i zasady

  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy przez pracowników na zmianie

  • Praca dwuzmianowa

Wymagania:

  • Znajomość procesów produkcyjnych w firmie przetwórstwa metali

  • Umiejętność zarządzania zespołem pracowników oraz organizacji pracy

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i zdolność do pracy w zespole

  • Umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji

Oferujemy:

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę lub inne formy zatrudnienia

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę

  • Wynagrodzenie odzwierciedlające poziom wiedzy i doświadczenia kandydata - do 7 200zł brutto

  • Nowoczesny park maszynowy

  • Pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe

  • Pracę w firmie z silną pozycją na rynku

Zapraszamy również na naszą stronę internetową www.metalwit.pl.

Lokalizacja

Lipniki,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Lipniki
ID: 926926363