2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Wielkopolskie
  6. Zarządzanie produkcją - Poznań
  7. Zarządzanie produkcją - Starołęka
Dodane 18 czerwca 2024

Logistyk Produkcji

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Starołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Obowiązki:

  • Opracowywanie efektywnych planów produkcyjnych, aby zoptymalizować czas pracy.

  • Tworzenie zleceń produkcyjnych.

  • Nadzór nad procesem produkcyjnym, stałe raportowanie i analizowanie procesów produkcyjnych.

  • Efektywna współpraca z działem obsługi klienta i produkcji.

  • Opracowywanie efektywnych rozwiązań w przypadku zaistnienia nagłych zmian produkcyjnych.

Wymagania:

  • Przynajmniej dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

  • Wykształcenie wyższe techniczne, np. logistyka, inżynieria produkcji.

  • Znajomość języka angielskiego.

  • Wysoka znajomość obsługi komputera, w tym pakietu MS Office.

  • Znajomość procesów produkcyjnych oraz reguł zarządzania nimi.

  • Efektywność wi precyzja w ustalaniu priorytetów mających optymalizować produkcję.

  • Umiejętność rozwiązywania problemów - wdrażania odpowiednich rozwiązań w przypadku nagłych zmian lub komplikacji.

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

    Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę .

  • Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy.

  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

  • Przeszkolenie na stanowisko.

  • Pracę w przyjaznym środowisku.

  • Pakiet socjalny (Multisport, ubezpieczenie zdrowotne, ZFŚS)

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Starołęka
ID: 925773295