Dodaj ogłoszenie
Patryk
Dodane 20 września 2024

Magazynier/Kierowca/Pracownik produkcji

Lokalizacja

Karolinki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Isosfera - nowo hurtownia pokryć dachowych w powiecie Rawickim w miejscowości 63-910 Karolinki. Specjalizujemy się w sprzedaży stalowych pokryć dachowych, płytach warstwowych, akcesoriów dachowych oraz wiele innych.

Aktualnie do swojej siedziby w Karolinkach poszukujemy pracownika na stanowisko MAGAZYNIER/KIEROWCA/PRACOWNIK PRODUKCJI

Zadania:

  • Wydawanie towaru klientowi

  • Dbanie o porządek na magazynie oraz placu

  • Wykonywanie obróbek blacharskich według rysunku

  • Dostawa materiałów na budowę oraz do klientów

Wymagania:

  • Dokładność i skrupulatność

  • Chęć do pracy

  • BRAK NAŁOGU ALKOHOLOWEGO

  • doświadczenie w kierowaniu samochodem dostawczym do 3,5T

Oferujemy:

  • umowę o pracę/ zlecenie/własna działalność (do wyboru)

  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pełne wyposażenie (odzież, buty, narzędzia)

Mile widziane:

  • doświadczenie w prowadzeniu wózka widłowego

Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy.

Lokalizacja

Karolinki,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Karolinki
ID: 941354833