2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Bronisze
Dodane 03 maja 2024

Magazynier - owoce i warzywa BRONISZE praca na NIEDZIELE/DORYWCZO

Lokalizacja

Bronisze

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Green Polska Sp. z o.o. o - jesteśmy polskim importerem/eksporterem świeżych warzyw i owoców. Działamy na rynku hurtowym prawie 25 lat. Nasze magazyny znajdują się w Broniszach, na terenie Warszawskiego Rolno-Spożywczego Rynku Hurtowego.

Jeśli szukasz dodatkowej pracy na stanowisku magazynier i chcesz mieć elastyczny grafik, zapraszamy do kontaktu. Poszukujemy osób, które mogą nas wesprzeć w:

  • niedziele

  • wybrane dni od poniedziałku do piątku

Osoba wspierająca nas na magazynie, będzie miała za zadania:

  • rozładunek i załadunek dostaw,

  • prace magazynowe oraz prace z wykorzystaniem elektrycznego wózka paletowego,

  • przygotowywanie towarów do wydania.

Oferujemy:

  • płatność po każdym zrealizowanym dniu

  • umowę zlecenie/o dzieło w ramach pracy tymczasowej.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Green Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-585) przy ul. Adama Próchnika 8C/236 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Dziękujemy za nadesłanie aplikacji, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Bronisze,

Mazowieckie

Mazowieckie, Bronisze
ID: 913031640