2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Pomorskie
  6. Rehabilitacja i masaż - Łeba
Dodane 09 czerwca 2024

Masażystka - Holiday Park Kacze Stawy- Łeba

Wynagrodzenie

4 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łeba

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Na sezon letni 2024 poszukujemy osoby na stanowisko masażysta. Praca w Łebie Holiday Park Kacze Stawy .

kaczestawy.pl

Zakres obowiązków:

- zaplanowanie oferty zabiegów,

- objaśnianie zasad i technik masażu gościom,

- aktywna współpraca z innymi pracownikami np. recepcji,

- planowanie i organizacja własnej pracy.

Pensja stała z umową zlecenie w okresie od 15.06 do 01.09.

Więcej szczegółów można uzyskać pod numerem 60*******10 lub mailowo

Lokalizacja

Łeba,

Pomorskie

Pomorskie, Łeba
ID: 923967952