2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Łódzkie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Skierniewice
Dodane 07 maja 2024

Mechanik, demontaż części samochodowych, magazynier, Skierniewice

Wynagrodzenie

5 200 - 7 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Skierniewice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma Autoczęści JUST-CAR (www.just-car.pl) (sprzedaż części samochodowych nowych i używanych) poszukuje pracowników do demontażu części samochodowych oraz prac magazynowych.

Opis stanowiska pracy:

  • demontaż części samochodowych

  • prace magazynowe i utrzymywanie porządku na magazynie

Oczekiwania:

  • doświadczenie w zawodzie mechanika

  • rzetelność, pracowitość, sumienność w wykonaniu powierzonych zadań

  • dyspozycyjność oraz chęć do pracy

  • umiejętności manualne

Mile widziane są także osoby zajmujące się mechaniką pojazdów osobowych we własnym zakresie. Nie oczekujemy wykształcenia w zawodzie, lecz doświadczenia.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • terminową wypłatę wynagrodzeń

  • ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie aktualnego CV na adres mailowy lub o osobiste stawiennictwo w siedzibie firmy: Balcerów 19, 96-100 Skierniewice.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Autoczęści Just - Car w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko, jak również na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Autoczęści Just - Car "

Lokalizacja

Skierniewice,

Łódzkie

Łódzkie, Skierniewice
ID: 628981555