2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Kujawsko-pomorskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Brzoza
Dodane 31 maja 2024

Mechanik/ Elektromechanik / Elektronik / Fajna praca Rozwój

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Brzoza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

POMOCNIK MECHANIKA MASZYN BUDOWLANYCH lub osoba z doświadczeniem mile widziana

Maszyny z prostymi silnikami diesel (Deutz , Perkins) i maszyny elektryczne z elementami hydrauliki marki JLG Genie Haulotte Manitou

Miejsce pracy: RK Rental fajnepodnosniki.pl Brzoza 10km od Bydgoszczy (PKP ,PKS ,BUS, MZK -5min Samochodem do centrum Bydgoszczy 15-20 min)

Opis stanowiska:

Zgrany zespół wykwalifikowanych fachowców w branży praca w charakterze mechanika lub pomocnika mechanika,

asysta przy osobie odpowiedzialnej za naprawę maszyn budowlanych

Wymagania:

- prawo jazdy kat. B

- mile widziane doświadczenie , jednak istnieje też możliwość przyuczenia do pracy na miejscu

Oferujemy:

- stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,

-praca na pełny etat w systemie jednozmianowym Pon-Pt 7.30-15.30

- szkolenia zawodowe (możliwość stałego pogłębiania wiedzy),

- niezbędne narzędzia pracy ( analizery diagnostyczne , profesjonalne narzędzia warsztatowe)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

Lokalizacja

Brzoza,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Brzoza
ID: 814592876