2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mazowieckie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Błędów
Dodane 10 maja 2024

Mechanik Maszyn Budowlanych

Lokalizacja

Błędów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska pracy:

  • Diagnozowanie oraz naprawa usterek maszyn budowlanych

  • Wykonywanie przeglądów gwarancyjnych i pogwarancyjnych maszyn na terenie bazy i u klienta

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika

  • umiejętność diagnozowania i usuwania usterek

  • dbanie o porządek w miejscu pracy.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • możliwość poszerzania doświadczenia zawodowego

  • pracę w nowoczesnym serwisie maszyn budowlanych

    • Miejsce pracy: 05-620 Lipie 27 Region: mazowieckie

  • W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji’’.Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę.(Zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 )". Zastrzegamy sobie prawo do rozpatrywania wyłącznie aplikacji spełniających podane wymagania oraz odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Lokalizacja

Błędów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Błędów
ID: 917382901