2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Pomorskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Kartoszyno
Dodane 21 maja 2024

Mechanik maszyn i urządzeń - ustawicz

Lokalizacja

Kartoszyno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

AMHIL EUROPA Spółka z o.o. w Kartoszynie, przedsiębiorstwo z grupy  Wentworth Technologies, będące producentem opakowań z tworzyw sztucznych poszukuje pracowników na  stanowisko:

                             MECHANIK MASZYN I URZADZEŃ- USTAWIACZ

                              miejsce pracy: Kartoszyno (gmina Krokowa, powiat pucki)

Zakres obowiązków:

·         prace warsztatowo-naprawcze

·         remont maszyn  urządzeń linii produkcyjnych

·         przezbrojenia linii produkcyjnych

·         wykonywanie przeglądów okresowych.

          Wymagania:

·         doświadczenie na  w/w stanowisku

·         mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

·         uprawnienia spawalnicze

·         dyspozycyjność – gotowość do pracy  w systemie zmianowym

·         sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

·         preferowane wyniki z  sanepidu do kontaktu z żywnością nie starsze niż 3 miesiące

Oferujemy:

·       zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·       pełne przeszkolenie na stanowisku pracy

·       system premiowy m.in. premia od wyników produkcyjnych

·       program poleceń pracowników

·       benefit sportowy (karta MultiSport)

·       pracę w stabilnej firmie będącej liderem na rynku

·       oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji

·       możliwość rozwoju i awansu

Zatrudnienie bezpośrednio przez firmę Amhil Europa (nie przez agencje)

                 Więcej informacji o  firmie na www.amhil.eu

Lokalizacja

Kartoszyno,

Pomorskie

Pomorskie, Kartoszyno
ID: 916650526