2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Wielkopolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Murowana Goślina
Ernest Zaręba
Dodane 23 maja 2024

Mechanik pojazdów ciężarowych

Lokalizacja

Murowana Goślina

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma Jan Zaręba sp. z o.o. istnieje od 1982 roku. Od samego początku swojej działalności firma specjalizuje się w wykonywaniu napraw pojazdów ciężarowych, przyczep i naczep, ze szczególnym uwzględnieniem napraw i przygotowania do odbioru przez Transportowy Dozór Techniczny cystern do transportu towarów niebezpiecznych wg ADR. Ponadto wykonujemy badania, naprawy i modernizacje urządzeń do podawania pod ciśnieniem płynnej mieszanki betonowej zamontowanych na pojazdach samochodowych.

Aktualnie rekrutujemy na stanowisko:

Miejsce pracy: Murowana Goślina ok. 700 m od stacji kolejowej PKP

Region: okolice Poznania

Opis stanowiska:

  • Dokonywanie napraw mechanicznych pojazdów ciężarowych

  • Wykonywanie diagnostyki komputerowej pojazdów ciężarowych

  • Wykonywanie czynności przeglądowych, naprawczych oraz diagnostyka usterek układów mechanicznych

  • Dbanie o jakość realizowanych usług serwisowych

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie z zakresu mechaniki samochodowej

  • Doświadczenie na stanowisku mechanika

  • Ze znajomością specyfiki napraw pojazdów marki JELCZ

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Samodzielność, dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

  • Stałą i ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej i stale rozwijającej się

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (stała pensja + premia)

  • Stałość w terminach wypłat wynagrodzeń

  • Stały rozwój zawodowy

  • Regularne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Pracę w systemie jednozmianowym

Lokalizacja

Murowana Goślina,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Murowana Goślina
ID: 695171070