Przejdź do głównej części
Dodaj ogłoszenie
Piotr Jachimowski
Dodane Dzisiaj o 14:31

Mechanik pojazdów ciężarowych * NEOPROFIT * Milejowice

Wynagrodzenie

7 000 - 11 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Milejowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

NEOPROFIT to prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo transportowe działające na rynku od kilkunastu lat. Dysponujemy własną flotą liczącą obecnie kilkadziesiąt pojazdów ciężarowych i dostawczych. Nasza główna działalność to usługi transportu towarów na terenie Unii Europejskiej. Zajmujemy się również spedycją oraz naprawą pojazdów ciężarowych oraz osobowych. Posiadamy nowoczesną siedzibę, własną bazę transportową oraz serwis dostosowany do napraw powypadkowych pojazdów.

Zapraszam do uczestnictwa w rekrutacji na stanowisko:

MECHANIK POJAZDÓW CIĘŻAROWYCH

PODSTAWOWE OBOWIĄZKI:

  • naprawy mechaniczne samochodów ciężarowych oraz dostawczych,

  • naprawy wykonywane na pojazdach ciężarowych należących do floty firmowej (ciągniki siodłowe oraz naczepy ciężarowe),

  • wymiany eksploatacyjne (filtry, płyny, oleje, części),

  • naprawy układów hamulcowych, hydraulicznych i pneumatycznych,

  • dbałość o stan techniczny dostępnej floty oraz bezpieczeństwo i porządek na hali napraw,

  • inne zadania związane z utrzymaniem prawidłowego stanu technicznego firmowej floty.

WYMAGANIA:

  • doświadczenie na stanowisku mechanika pojazdów ciężarowych, lub osobowych,

  • odpowiedzialność i zaangażowanie,

  • czynne prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:

  • bezpieczne zatrudnienie w stabilnej firmie w oparciu o umowę o pracę,

  • doskonałe warunki pracy w nowoczesnym obiekcie,

  • atrakcyjne warunki płacowe ustalane indywidualnie,

  • praca w kilkuosobowym zespole doświadczonych specjalistów,

  • możliwość rozwoju zawodowego i podwyższania swoich kwalifikacji.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, lub odwiedzenia naszej siedziby po uprzednim umówieniu. Zapewniamy swoją pełną uwagę podczas spotkania, poczęstujemy dobrą kawą.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Milejowice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Milejowice
ID: 796398063