2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Warmińsko-mazurskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Świętajno
Dodane 08 maja 2024

Mechanik pojazdów i maszyn budowlanych/ Kierowca kat. C

Wynagrodzenie

28 - 45 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Świętajno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która działa na unikalnym rynku hybrydy branży ogrodniczej i budowlanej. Nasza specjalizacja to łączenie wiedzy i technologii obu sektorów w celu dostarczania innowacyjnych rozwiązań i usług dla naszych klientów. Jesteśmy firmą, która stawia mocno na kulturę organizacyjną opartą na uniwersalnych zasadach takich jak wzajemny szacunek, zaangażowanie i otwartość. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko mechanika pojazdów i maszyn budowlanych.

Zadania Mechanik:

  • regularne przeglądy i konserwacja pojazdów i maszyn budowlanych

  • diagnozowanie i naprawa usterek mechanicznych, elektrycznych i hydraulicznych

  • wymiana uszkodzonych lub zużytych części

  • dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy

  • samodzielne planowanie swojej pracy i podejmowanie decyzji dotyczących bieżących zadań

Wymagania Mechanik:

  • umiejętność pracy w zespole

  • rzetelne wykonywanie powierzonych obowiązków

  • praca w różnym zestawieniu obowiązków w zależności od dyspozycji zleceń

  • gruntowna wiedza techniczna oraz doświadczenie w pracy z różnorodnymi systemami mechanicznymi i hydraulicznymi

  • doświadczenie w pracy na podanym stanowisku będzie dodatkowym atutem

  • prawo jazdy kategorii B i C [mile widziane]

Zadania Kierowca:

  • transport materiałów budowlanych oraz innych ciężkich towarów na wskazane miejsca

  • załadunek i rozładunek towarów przy użyciu dźwigu HDS

  • dbanie o prawidłowy stan techniczny pojazdu oraz regularne kontrole przed wyjazdami

  • przestrzeganie przepisów ruchu drogowego oraz norm bezpieczeństwa pracy

Wymagania Kierowca:

  • ważne prawo jazdy kategorii C

  • znajomość przepisów ruchu drogowego i zasad bezpiecznego transportu

  • dobra organizacja pracy, punktualność i odpowiedzialność

  • zdolność do samodzielnej pracy oraz rozwiązywania problemów

  • doświadczenie jako kierowca w transporcie ciężkim

  • uprawnienia do obsługi HDS mile widziane

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

  • przyjazna atmosfera i wsparcie doświadczonego zespołu

  • możliwość pracy w firmie, gdzie liczy się każdy głos, a wzajemny szacunek jest fundamentem naszej kultury organizacyjnej

Aplikacja: Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) na adres e-mail: firmowy bądź na tej platformie. W temacie wiadomości proszę wpisać „Mechanik w Secud i partnerzy” lub „Kierowca w Secud i partnerzy” w zależności od stanowiska, na które wysyłane jest zgłoszenie.

Aplikacje proszę nadsyłać do 10.06.2024

Dołącz do nas i wspólnie twórzmy miejsce, gdzie praca przynosi satysfakcję i realne efekty

Nie szukamy tylko pracowników – szukamy osób, które podzielają nasze wartości i chcą razem z nami tworzyć coś wyjątkowego. Jeśli pragniesz pracy, która jest więcej niż tylko źródłem dochodu, miejsca, gdzie możesz rozwijać swoje umiejętności, pasje i gdzie Twoja praca ma realny wpływ na rozwój firmy, to właśnie Ciebie szukamy!

Jeśli czujesz, że to właśnie miejsce dla Ciebie, nie czekaj! Wyślij do nas swoje CV już dziś. Dołącz do nas i pomóż kształtować przyszłość firmy, która stawia na rozwój, wartości i przede wszystkim – na ludzi.

Dołącz do nas i rozwijaj się razem z nami, tworząc przyszłość pełną wzajemnego szacunku i sukcesów!

Czekamy na Ciebie!

Zaopiekujmy się sobą nawzajem!

Lokalizacja

Świętajno,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Świętajno
ID: 916926725