2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Łódzkie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Rawa Mazowiecka
Dodane 17 maja 2024

Mechanik/pomocnik mechanika maszyn budowlanych Riwal Poland

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rawa Mazowiecka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Zakres obowiązków:

  • Diagnoza awarii i usuwanie usterek.

  • Przeprowadzanie przeglądu technicznego maszyn przed i po wynajmie.

  • Wykonywanie prac konserwacyjnych i naprawczych.

  • Pobieranie części do napraw z magazynu.

  • Praca z system informatycznym wspierającym proces serwisowania maszyn.

  • Zapewnienie bezpieczeństwa i porządku w pracy.

  • Dbałość o powierzony sprzęt i narzędzia.

  • Poszerzanie wiedzy technicznej o wynajmowanych maszynach.

  • Praca z maszynami JLG, Magni, Genie.

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie w zakresie mechaniki / elektromechaniki.

  • Doświadczenie w pracy na podobnym lub pokrewnym stanowisku (mechanik samochodowy, mechanik maszyn rolniczych, mechanik wózków widłowych).

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i hydraulicznych mile widziana.

  • Nastawienie na jakość, porządek, schludność i bezpieczeństwo.

  • Umiejętność planowania i organizowania własnej pracy.

  • Punktualność, rzetelność.

  • Znajomość obsługi pakietu MS Office.

  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • kompleksowy program wdrożenia – szkolenia produktowe i sprzedażowe

  • pakiet benefitów - prywatna opieka medyczna, dofinansowanie karty Multisport, ubezpieczenie grupowe, program poleceń pracowniczych

  • pracę o charakterze stacjonarnym, w oddziale firmy

  • stabilne zatrudnienie u lidera, a także specjalisty w branży podestów ruchomych oraz ładowarek teleskopowych.

  • możliwość czasowego wyjazdu za granicę do krajów, w których Riwal posiada oddziały

Lokalizacja

Rawa Mazowiecka,

Łódzkie

Łódzkie, Rawa Mazowiecka
ID: 910512179