2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mazowieckie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Warszawa
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Praga-Południe
Dodane 06 maja 2024

Mechanik / pomocnik mechanika / uczeń

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma Jacek Ballaun została założona w 1982 roku i nieprzerwanie zajmujemy się sprzedażą, obsługą techniczną samochodów oraz sprzedażą części zamiennych wszystkich marek. Od 2021 roku prowadzimy również autoryzowany salon oraz serwis najstarszej koreańskiej marki Ssangyong.

Opis stanowiska:

· przeglądy samochodów (okresowe, filtrowo olejowe, przed zakupem)

· elektroniczna diagnostyka usterek (tester), naprawa lub wymiana podzespołów samochodu

· naprawy ogumienia, serwis klimatyzacji

· dobór części do naprawy samochodu oraz montaż akcesoriów

· naprawy specjalistyczne (zgodnie z posiadanymi kwalifikacjami)

· dbanie o ład i porządek w miejscu pracy

· współpraca z innymi pracownikami serwisu

Wymagania:

· wiedza na temat budowy i obsługi samochodów

· samodzielności i zaangażowania się w pracę

· chęci do nauki i podnoszenia swoich kwalifikacji

· solidności

Oferujemy:

· narzędzia niezbędne do pracy

· umowę o pracę

· pracę w zgranym zespole w bardzo dobrej atmosferze

· możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 861639985